אם אתם שואלים את עצמכם מי המובילים בארץ בתחום המפוחים לפינוי עשן התשובה פשוטה – אנשי חברת מטלפרס. אנשי החברה עובדים כבר 70 שנה כדי למצוא פתרונות חכמים שמבטיחים שני דברים: איכות חיים והצלת חיים. אחד המוצרים שמייצרת החברה הם מפוחים לפינוי עשן. זה אולי לא נשמע חשוב, אבל המפוחים האלה עושים את ההבדל בין חיים ומוות בזמן שריפה.

 

מה עושים מפוחים לפינוי עשן?

מפוחים לפינוי עשן כשמם כן הם – מפנים את העשן ממבנה שיש בו שריפה. מכיוון שבכל מבנה יש חומרים מסוגים שונים שבמגע עם אש הופכים לרעילים – פינוי עשן יעיל ומהיר הוא עניין קריטי. תפקידם של מפוחים לפינוי עשן הוא להוציא את העשן מחוץ למבנה בצורה מבוקרת, אבל גם ליצור אזורים בטוחים לשהייה במבנה כך שנמנע נזק לרכוש ולנפש.

לכן, חובה להצטייד במפוחים לפינוי עשן שעומדים בדרישות התקנים לכיבוי אש ולהתקין אותם בצורה מקצועית. ובמילים אחרות – לפנות לחברת מטלפרס שמייצרת שלושה סוגים של מפוחים, כולם בעלי תו תקן ישראלי ואירופאי שרכישתם מקנה לכם ליווי מקצועי משלב התכנון, דרך ההתקנה וכלה בשירות.

 

סוגי המפוחים של חברת מטלפרס

מפוחים ציריים – מפוחים אלה כוללים כנף מיציקת אלומיניום שמתאימה לצריכת זרם נמוכה, כך שמתאפשר חיסכון בעלויות התפעול של מערכות פינוי עשן. מפוחים אלו עמידים בטמפרטורות של עד 250 מעלות צלסיוס ומאפשרים נצילות גבוהה.

מפוחים צנטריפוגליים – מפוחים מסוג זה הם מפוחי יניקה חזקים במיוחד שכוללים מנועי IP55 תלת-פאזיים מוגני-התזה. המשמעות היא שמפוחים אלו מתאימים לעבודה מאומצת לאורך זמן, פועלים באופן שקט וחסכוניים באנרגיה. ובונוס נוסף – ההתקנה של מפוחים אלו קלה במיוחד.

מפוחי אינדוקציה – מפוחים אלו מייצרים דחף עד N100 ומרחק שינוע האוויר שלהם נע בין 40-80 מטר. למפוחים אלו מבנה שטוח, מראה מינימליסטי והם מאפשרים נצילות אופטימלית של השטח שבו הם מותקנים.

כתיבת תגובה